Aarhus Alternatives Festival / Rethink Human Being 

 

Adresse:

Godsbanen/ Projektdækket

Skovgaardsgade 3

8000 Aarhus C – DK

Tlf: 52792145

Email: kontakt@rethinkhumanbeing.org

 

Projektleder / Booking / Pressekontakt: 

Christian Dietrichsen

christian@rethinkhumanbeing.org

 

Stilhedsmeditation m.m:

Kim Henriksen

kim@rethinkhumanbeing.org

IMG_7923

 

Sekretariat:

Malene Liv Madsen

malene@rethinkhumanbeing.org

IMG_7296

 

Kommunikation: 

Dorthe Terp Hansen

dorthe@rethinkhumanbeing.org

IMG_7291

 

Frivilligkoordinator:

Marie Lyngdrup Nørgaard

<marie@rethinkhumanbeing.org

IMG_7931

 

Logistik og afvikling: 

Merian Zander

merian@rethinkhumanbeing.org

IMG_7289

 

Kunst og design:

Mette Bilberg Nasser

mette@rethinkhumanbeing.org

IMG_7297

 

Web:

Brian Moos Lindberg

IMG_7308